Menu
Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Müşteriden kaynaklanan kullanım hataları, ilave işlemler ve taşınmalar vb durumlarda müşteriden ek hizmet bedeli talep edilebilir.

Sözleşme süresi sonunda ürünün mülkiyeti müşteriye geçer. Ürününüzü kullanmaya devam edebilirsiniz.
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince müşterilerimizin 14 günlük cayma hakkı bulunmaktadır. Bu kanun hükmü gereğince hijyen ürünleri iadesi yapılamaz. 14 günlük yasal sürenin dolması halinde müşteri fesih bedelini ödeyerek sözleşmeyi fesih edebilir.
Fesih bedeli= Kalan zorunlu kullanım süresi x Aylık Kiralama Ücreti x %50 olarak hesaplanır.
Sözleşme süresi içerisinde ürünün yanması, çalınması, vb durumlarda müşteriden hasar tazminatı talep edilir. Hasar tazminatı= Kalan sözleşme süresi x Aylık kiralama ücreti + ödenmemiş bakiyeler toplamı şeklinde hesaplanır.
Evet. Sözleşme süresi içerisinde ilk 6 ayını dolduran müşterilerimiz sözleşme devir formu doldurarak sözleşme devri yapabilirler.
Eversky ödemesi 3 ay geçiken sözleşmeleri fesih etme hakkına sahiptir. Bu durumda müşteriye fesih bedeli yansıtılır.
Ödemelerin gecikmesi durumunda aylık %1,5 gecikme faizi uygulanır.
Ters osmoz filtreleme sistemleri sudaki pas, kir, tortu, kireç, zararlı materyaller ve bakteriler gibi suda gözle görünmeyen bir çok canlı ve cansız maddeyi arındırmaktadır. Ters osmoz cihazlar halk arasında sudaki yabancı maddeleri arındırdığı için mineralsiz ve sağlıksız bulunmaktadır. Ancak suyun asıl görevi mineral ihtiyacını gidermek değil, sıvı desteği sağlamaktır. Günlük mineral ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için yaklaşık 2-3 ton su içmeniz gerekmektedir.
Tüm cihazlarımız 2 yıllık garanti kapsamında satılmaktadır.
Su arıtma sistemlerinde bağlantı şebeke ağından ( tezgah altınızdaki ilgili alan vb) hat alınarak yapılmaktadır. Şebekeden gelen su otomatik olarak filtrelerden geçmekte, arıtılmakta ve cihazının tankına dolmaktadır.
SU-32UR, SU-33UR, SU-72CR ve SU-72FR modelleri için temiz su atıksu oranı 1/2 dir. SU-73CR, SU-73FR modelleri için temiz su atık su oranı 1/1 dir.